Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Kauno „Vyturio“ gimnazija įsijungė į projektą „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“

Birželio 11 d. šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko šventinis „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ projekto atidarymo renginys. „Vyturio“ gimnazijos direktorei Aleksandrai Bancevičienei projekto organizatoriai įteikė projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ dalyvio lentelę. Projekto dalyvius pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėjas Kęstutis Butvydas, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, Mokyklų tobulinimo centro steigėja Marina Vildžiūnienė, Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ komunikacijos vadovas Vaidotas Cucėnas. Koncertavo Monika Marija ir B.Dvariono muzikos mokyklos auklėtiniai.

2019 m. rugsėjo 1 dieną pradės veiklą 10-oji „Renkuosi mokyti“ projekto karta. Jau dalyvavę projekte mokytojai šventės metu dalijosi sėkmės istorijomis apie bendradarbiavimą, tarpusavio pagalbą, apie lyderystę, apie ryžtą nebijoti klausti ir įsilieti į mokytojų ir mokinių bendruomenę. „Vyturio“ gimnazijos bendruomenė siekia geros mokinių savijautos bei mokymosi motyvacijos, stiprios gimnazijos bendruomenės, todėl ir nusprendė dalyvauti projekte. Į „Vyturio“ gimnazijos bendruomenę nuo rugsėjo įsilies mokytoja Deimantė Jankūnaitė, Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos absolventė.

Norisi linkėti nuveikti prasmingų veiklų. Jaunai mokytojai padėsime drąsiau ateiti į gimnaziją, žinant, kad visada dirbsim ir gimnazijoje gyvensime drauge.

Dėkojame projektą įgyvendinančiai viešajai įstaigai Mokyklų tobulinimo centrui ir pagrindiniam projekto partneriui „Vilniaus prekybos“ paramos fondui „Dabar“.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė