Rūta Fluturienė

Esu tradicinių kanklių vyresnioji mokytoja. Pedagoginis darbo kelias prasidėjo nuo 1992-ųjų metų.
1992-ais metais baigiau Rokiškio kultūros mokyklą, etnokultūros specialybę, kur įgijau folkloro kolektyvų vadovo specializaciją. 2009-ais metais – Šiaulių universitete (muzikos pedagogikos kursas) suteikta muzikos mokytojo profesinė kvalifikacija. 2015-ais metais tobulinau savo žinias ,,Meninio ugdymo (muzikos) mokytojams pagal pradinio ugdymo programą“ Kauno rajono Švietimo centre.
Dirbdama pedagoginį darbą stengiuosi atskleisti gerąsias vaikų savybes, lavinti jų jautrumą muzikai, menui. Kuriu draugišką, ugdymui palankią aplinką, skatinu mokinius domėtis ir būti žingeidžiais. Dalyvaujame Kauno miesto ir respublikinėse Dainų šventėse, festivaliuose bei tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose.