Asta Jonkutė-Bogdanienė

Esu kanklių mokytoja, o mano pedagoginio darbo stažo pradžia – 2011-ieji metai. 2008-ais metais baigiau Klaipėdos St. Šimkaus konservatoriją, 2012-ais metais – Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje įgijau atlikėjos (kanklės) bei kanklių mokytojos kvalifikaciją. Tęsdama studijas LMTA, 2014-ais metais, baigiau atlikimo meno studijų programą (specializacija – kanklės) ir įgijau muzikos magistro kvalifikacinį laipsnį.
2011–2017-ais metais dirbau Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokykloje, kanklių mokytoja.
Nuo 2011-ųjų metų esu Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblio ,,Nemunas” liaudies instrumentų orkestro kanklių grupės vadovė. 2014-ais metais pradėjau dirbti Kauno ,,Vyturio” gimnazijos Muzikos skyriuje kanklių mokytoja. O nuo 2016-ųjų metų esu ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos kanklių mokytoja.
Dirbdama pedagoginį darbą pasitelkiu sukauptas žinias, kad mano mokomi vaikai atsiskleistų grodami kanklėmis ir pamiltų šį instrumentą. Su jaunosiomis kanklininkėmis dalyvaujame Dainų šventėse, konkursuose bei festivaliuose, koncertuojame įvairiuose renginiuose. Kanklės man – pomėgis, mylimas darbas ir gyvenimo būdas.
Mėgstama veikla – buvimas su šeima gamtoje, kelionės, rankdarbiai.