Kalėdinių atvirukų virtuali paroda „Su Šventomis Kalėdomis!“

Kviečiame aplankyti virtualią parodą ir pasigrožėti Kauno „Vyturio“ gimnazijos 3-4 klasių ir 5-7 klasių mokinių kūrybiniais darbais – atvirukais „Su Šventomis Kalėdomis!”

„Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti pranašo lūpomis:
„Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis“, o tai reiškia: „Dievas su mumis“. Mt 1, 18-23;

Tegul atvirukai Jums liudija šio įvykio stebuklą ir naujos dieviškos gyvybės atsiradimą žemėje – Jėzaus gimimo džiaugsmą!

Visą lapkričio mėnesį mokiniai namuose gamino Kalėdinius atvirukus. Šio darbo tikslas – atkreipti vaikų dėmesį į Kalėdų šventės prasmę, Žmogaus ir Dievo gimimo stebuklą bei šia žinia dalintis su kitais.
Prieš pradėdami gaminti atviruką, tikybos pamokų metu mokiniai susipažino su Šv. Rašto tekstais apie Jėzaus gimimą, su mokytoja aptarė Jėzaus gimimo scenoje vaizduojamų simbolių reikšmes. Mokiniai galėjo pasirinkti jiems tinkamą atviruko atlikimo techniką.  Vaikų rankų darbo kūrinėliai skirti ne tik pasidalinti džiaugsminga žinia apie Jėzaus gimimą, bet tai yra ir Kalėdinė dovana žmonėms. Adventinio laikotarpio metu šie mūsų gimnazijos mokinių sveikinimai bus dalinami Palemono parapijos tikintiesiems Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčioje. Dalis Kalėdinių atvirukų keliaus į Kauno miesto socialinių paslaugų centrą, iš kurio sveikinimai pasieks vienišus Kauno miesto senjorus. Niekada gerų darbų nebus per daug!

Prasmingo advento laiko ir džiaugsmingų Šv. Kalėdų!

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė