Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Kalėdinė „Startuolių mugė“ LR Vyriausybėje

2018 m. gruodžio 14 d. nuo 11.00 iki 17.00 val. LR Vyriausybėje šurmuliavo Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė – konkursas. Mugėje dalyvavo 49 mokinių mokomosios bendrovės iš skirtingų Lietuvos bendrojo ugdymo gimnazijų. Šiais metais Kauno „Vyturio“ gimnazijai puikiai atstovavo mokinių mokomoji bendrovė (MMB) „AquaHealth+“, mokinių mokomosios bendrovės narės: Sarsadskich Gabrielė Lina; Tyševičiūtė Viktorija; Kvietinskaitė Meda; Vėlavičiūtė Gabrielė (IIg). Komanda pristatė gertuvę, kurioje įmontuotas laikmatis. Ji taip pat turi atšvaitą, kuri apsaugo tamsiu paros metu.

Džiaugiamės rezultatu ir sveikiname komandą „AquaHealth+“, laimėjusią nominaciją „Technologiškiausia mokinių mokomoji bendrovė“, kurią įteikė Lietuvos Junior Achivement direktorė Andželika Rusteikienė ir „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė