Jaunųjų drabužių dizainerių bandymai

Gimnazijos 8 ir I gimn. (9) klasių mokiniai nuotolinio mokymo technologijų pamokose „Pasimatuok profesiją. Drabužių dizaineris“ susipažino  su drabužių dizainerio profesija ir aptarė asmenines savybes, reikalingas dirbant mados srityje. Technologijų  mokytoja  Asta Čibirienė supažindino mokinius su drabužių modeliavimo principais ir jų taikymu.

Pamokoje mokiniai išradingai net ir nuotoliniu būdu kūrė, „matavosi“ drabužių dizainerio profesiją. Tokie bandymai neabejotinai padės kur kas lengviau priimti konkrečius sprendimus dėl savo profesinės  karjeros ateityje.

Kūrybos procesą lydėjo  gera nuotaika ir entuziazmas modeliuojant bei panaudojant tai, ką pavyko rasti namuose. Kviečiame pasigrožėti puikiais jaunųjų dizainerių darbais.

Technologijų mokytoja Asta Čibirienė