Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Jaunųjų bendrovių renginys „Kalėdos grįžta: Expo 2021“

Šiemet į didžiausią jaunųjų bendrovių renginį „Kalėdos grįžta: Expo 2021“ buvo pakviestos trys komandos atstovauti Kauno „Vyturio“ gimnazijai: „ICE CO“, „Vera Mask“, „Gorilla Max“.

„Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose iš 130 Lietuvos jaunųjų bendrovių komandų IIG klasės gimnazistų „GORILLA MAX“ komandai skirta nominaciją už antreprenerišką požiūrį. Gimnazistai Domantas Miliauskas, Matas Balnanosis, Tadas Stipinas, Simonas Melionas demonstravo rankų darbo medines sporto lygiagretes.

Nuoroda į lrytas.tv reportažą >>

„Vera Mask“ komanda renginyje pristatė gaminamas kaukes, pranešančias, kada jau metas ją keisti. Kaukių veikimo principas: įdedame įlaminuotą kobalto chlorido lapelį, kurio pradinė spalva yra mėlyna. Dėvint kaukę ant lapelio pateks drėgmė, kurią mes iškvėpsime ir taip po truputį iš mėlynos spalvos lapelis taps rožinis. Pasikeitus spalvai į rožinę, pirkėjas supras, kad jau metas pasikeisti kaukę. Pardavinėdami kaukes taip pat planuojame įdėti ir informacinį lapelį su kaukių veikimo principu, taip vartotojas žinos, ką kokia spalva reiškia. „Vera Mask“ komandos nariai: Edvinas Šimkūnas, Eva Vasauskaitė, Monika Jankauskaitė, Rusnė Vaičiulytė, Viltė Jautakytė.

„ICE CO“ komanda pristatė kavos/arbatos vėsinimo prietaisą. Šiais laikais žmonės visur skuba ir niekur nespėja, todėl siekdami sutaupyti vartotojų laiką, mes sukūrėme produktą įvairaus amžiaus žmonėms, kuriems labai rūpi darbas ir kurie nespėja laiku išgerti kavos ar arbatos. Karšto gėrimo aušinimo prietaisas greitai atvėsina gėrimą iki optimalios temperatūros, nepakenkdamas gėrimo skoniui. Suprojektavome ir atspausdinome prototipo 3D modelį. „ICE CO“ komandos nariai: Žygimantas Gustas, Domantas Jasudavičius, Dovydas Sabaliauskas, Ugnius Palevičius.

Džiaugiamės Jūsų kūrybiškumu ir noru tobulėti!

Ekonomikos mokytojs Sandra Paštuolytė