Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

IV tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas – disonansas“ – 2019

Balandžio 12 dieną Marijampolės meno mokykloje vyko IV tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas – disonansas“ – 2019. Šio konkurso programa apjungia darniai skambančius garsus ir disonuojančius nedarnius skambesius. Tarptautinei komisijai teko labai atsakingas darbas vertinti puikių pianistų pasirodymus iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Šiame konkurse „Vyturio“ gimnazijos fortepijono skyriaus pianistai atliko J. S. Bacho kūrinius ir laisvai pasirinktas šiuolaikines pjeses. Džiaugiamės ir sveikinam puikiai pasirodžiusius jaunuosius pianistus Vestą Rybakovaitę IV kl. (mokytoja Aušra Banaitienė), Augustą Armalį III kl. ( mokytoja Skaidrė Maldonienė ), Dorotėją Janulytę V kl. (mokytoja Aldona Didžiulytė) ir Nedą Kaubrytę VII kl. (mokytoja Aušra Banaitienė). Neda įvertinta LAUREATO diplomu ir nominacija už geriausiai atliktą šiuolaikinę programą.
Vaikai prisiliesdami prie muzikos meno praturtina savo dvasią ir gyvenimą nuspalvina naujomis spalvomis, nepamirštamais pojūčiais, kurie atveria ištisą jausmų ir minčių pasaulį.

Fortepijono mokytoja Aušra Banaitienė