Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Išvyka į Zuikių muziejų

Spalio 25 dieną 2c klasės mokiniai lankėsi Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejuje. Toks muziejus vienintelis Lietuvoje, jame galima pamatyti nuo mažiausio (1 cm) iki didžiausio (1 m) zuikių. O zuikių muziejuje beveik 1200. Kartu su Zuikiene mokiniai kepė zuikių meduolius, virė zuikių arbatą, piešė zuikį, sekė pasakas, žaidė. Po to visi gerai nusiteikę arbatą gėrė, skanavo savo pagamintus meduolius. Smagu buvo pabūti Zuikių muziejuje ir susipažinti su tokia gausybe zuikių bei nuostabia Zuikiene. Tuo mūsų išvyka nesibaigė, toliau patraukėme į jaukų Marijampolės miestą. Dalyvavome edukacinėje programoje, kurioje sužinojome, kaip senovėje žvakes liejo, išgirdome žvakių magijos paslapčių bei patys pasigaminome vaškinę žvakelę. Pilni įspūdžių ir laimingi sugrįžome vakare namo.

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė