Išvyka į Lietuvos Nacionalinį operos ir baleto teatrą

Noriu pasidžiaugti, kad mūsų 1c klasės gyvenimas teka taip gražiai ir plačiai it patvinęs pavasarį Nemunas…

Sausio 23 d., tokį gražų ir šviesų sekmadienį, keliavome į Vilnių operos ir baleto teatrą. Ruošdamasi išvykai, klasėje trumpai pristačiau baleto autorių Bogdaną Pavlovskį ir pasakos turinį. Gal todėl vaikai salėje buvo tokie susikaupę ir susidomėję. Spektaklio „Snieguolė ir septyni nykštukai“ grožis užbūrė jų mažas širdeles.

Grįždami iš Vilniaus buvome pilni įspūdžių, o viena mergaitė linksmai pasakė, kad jai skauda delnus nuo plojimo. Vaikų nuotaika buvo tokia giedra ir puiki, kad jos turėtų užtekti iki pavasario!… Jei vaikai ir toliau bus tokie smalsūs, o jų tėveliai pritars mūsų išvykoms, tai baigę pradinę mokyklą jie atskirs scenoje grūdus nuo pelų.

Ir pabaigai vienas gražus akcentas jau ne iš baleto. Net aštuoni tėveliai – jaunos mamos ir jauni tėčiai – kartu su vaikais žiūrėjo „Snieguolę“. Ačiū Jums už tai, kad taip jautriai ir apgalvotai panaudojote savo sekmadienio laiką.

Pradinių klasių mokytoja Laimutė Kučinskienė