Išvyka į Kauno valstybinį muzikinį teatrą

Į muzikinę nuotykių kelionę kartu su Guliveriu birželio 9 dieną vyko 3a, 3b ir 6a klasių mokiniai. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre stebėjo kompozitorės Z. Bružaitės muzikinę nuotykių istoriją  „Guliverio kelionės“. Ši opera vaikams sukurta J. Svifto satyrinio romano motyvais. Kartu su Guliveriu pirmoje dalyje lankėmės nykštukų šalyje Liliputijoje. Antrojoje – nukeliavome į milžinų šalį Brobdinjagą.

Operoje, kaip ir literatūriniame J. Svifto tekste, vystoma mintis, kad žmogus, jausdamasis laimingas ir turėdamas viską savo namuose, vis tiek veržiasi keliauti, pažinti, atrasti. Ko ta nerami širdis spurda? Kokių motyvų vedina?

Didžiulį įspūdį paliko paslaptingas ir draugiškas veikėjas Švyturys, kuris pertraukos metu žaismingai pozavo ir bendravo su jaunaisiais žiūrovais. Mokiniai atidžiai sekė veiksmą scenoje, klausėsi atlikėjų, orkestro, gėrėjosi nuostabiais aktorių kostiumais ir dekoracijomis, o spektaklio pabaigoje ilgai atsistoję plojo.

Atostogos jau čia pat. Kas žino, kokias keliones rinksimės įkvėpti Guliverio drąsos? Kur kelsime bures ir plukdysime vasaros laivus?

Pradinių klasių mokytoja Arūnė Janulevičienė