Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Internetiniai mokymai mokytojams

Kovo 18 d. – 27 d. KTU E. mokymosi technologijų centras, LIEDM palaikymo ir plėtros konsorciumas ir LITNET kviečia mokyklas į 5 dienų internetinių seminarų ciklą „Nuotolinis mokymas VMA MOODLE – misija įmanoma“.

Seminarai skirti pedagogams, mokyklų vadovams ir kitiems švietimo ugdymo atstovams, kuriems yra svarbu pasiruošti ugdymo proceso organizavimui nuotoliniu būdu.

Pirmųjų internetinių seminarų metu bus pristatomi nuotolinio mokymosi pagrindiniai organizavimo principai, metodai, supažindinama su galimais įrankiais ir priemonėmis bei jų alternatyvomis. Kituose, didžiausias dėmesys bus skiriamas populiarios virtualiosios mokymosi aplinkos MOODLE praktinio pritaikymo pristatymui bei konkrečių įrankių panaudojimo scenarijų pademonstravimui. Bus pristatomi realūs pavyzdžiai bei mokymosi proceso vykdymo metodika: kokius veiksmus ir pagrindinius žingsnius turėtų atlikti kiekvienas institucijos atstovas, siekiant sėkmingai teikti mokymosi procesą nuotoliniu būdu MOODLE aplinkoje, detaliai atsakant į klausimus kas – mokykla, administratorius, mokytojas, mokinys; turi daryti; kaip reikia organizuoti, valdyti, kurti; kur ir kokius skaitmeninius įrankius panaudoti.

Nuoroda į skelbimą ir registraciją VMA Moodle mokymai pedagogams