Inovacijų ir verslumo stovykla

Lietuvos Junior Achievement programos „Accelerator X“ inovacijų ir verslumo stovykla spalio 7 d. nuotoliniu būdu vyko  Kauno „Saulės“ gimnazijoje.  „Vyturio“ gimnazijai atstovavo Ig klasės mokiniai. Dalyviai intensyvios stovyklos metu generavo verslo idėjas, kūrė prototipus, atliko įvairias užduotis bei klausėsi verslo mentorių ir patyrusių pranešėjų iš verslo bendruomenės. Dalyvavimas šioje ir kitose verslumo stovyklose padrąsina mokinius pradėti jaunųjų bendrovių veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

Dėkojame Ig klasės gimnazistams už nuoširdų dalyvavimą: Emilijai Bukauskaitei, Mildai Ufartaitei, Marijai Michailenko, Dovydui Pauliukevičiui, Rūtai Raškauskaitei, Ąžuolui Žukauskui, Silvijai Vaitkūnaitei, Titui Kazakevičiui, Bernardui Švarpliui.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Sandra Paštuolytė

Daugiau informacijos https://tinyurl.com/39xay8yh