Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Informatikos olimpiados ir konkurso rezultatai

30-ojoje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje II-jame (miesto etape)  vyresniųjų grupėje mūsų gimnazijai atstovavo Karolis Kriaučionis ir Justas Petkus, IV gimn. kl., bei Titas Petrauskas, II gimn. kl.,  mokinius parengė IT mokytoja metodininkė Jolanta Narauskienė.

Respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2018“ iš įvairių Lietuvos mokyklų dalyvavo apie 500 mokinių piešinio, koliažo ir video kategorijose.  Konkurso nugalėtojų šventėje, kuri vyko Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje, diplomu ir rėmėjų dovanomis buvo apdovanota 8d klasės mokinė Justė Motiejaitytė, laimėjusi II vietą 5-8 klasių amžiaus grupėje, IT mokytoja ekspertė Jolanta Leonavičienė. Diplomas už dalyvavimą ir rėmėjų dovanos įteiktos Indrei Kazakevičiūtei, 6b klasė.

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė