Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Gimnazijos administracijos informacija dėl koronaviruso

[Atnaujinta 2020-03-30]

Informuojame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. mokiniams suteikiamos dvi savaitės pavasario atostogų. Pamokos atostogų laikotarpiu nevyksta. Paskelbus karantiną Lietuvoje, ugdymas nuotolinio mokymo būdu pradedamas kovo 30 d. pagal įprastą pamokų tvarkaraštį.

Direktorės įsakymas dėl mokinių atostogų ir II trimestro vedimo (spauskite šią nuorodą)

  • Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso
  • Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

  • Atsižvelgdami į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas, informuojame, kad tie, kurie 14 dienų laikotarpiu lankėsi šalyse, kuriose oficialiai užfiksuoti susirgimai COVID-19, privalo pateikti informaciją nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui ir užpildyti šią formą: http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiu bei izoliuotis namuose 14 dienų ir stebėti savo sveikatą. Pajutus į gripą panašius simptomus, nedelsiant reikia skambinti bendruoju pagalbos tarnybų telefonu 112.

 

  • COVID-19 statistika.  VĮ Registrų centrui parengus realiu laiku atsinaujinantį COVID-19 žemėlapį, Lietuvos statistikos departamentas atnaujino ir papildė COVID-19 pandemijai skirtą interaktyvių žemėlapių rinkinį: https://osp.maps.arcgis.com

Ką dabar jame galite rasti?

COVID-19 informacija – susirgimai, atlikti tyrimai ir kt. – realiu laiku (© VĮ Registrų centras)

Demografinė ir sergamumo kai kuriomis lėtinėmis ligomis statistika (© Lietuvos statistikos departamentas, Higienos institutas)

Sveikatos priežiūros ištekliai (©Higienos institutas)

Globos ir socialinių paslaugų detalūs (taškiniai) duomenys (© Lietuvos statistikos departamentas)

Privataus ir viešojo sektoriaus, tiesiogiai paveikto karantino) detalūs (taškiniai) duomenys (© Lietuvos statistikos departamentas)

Įmonės ir jų filialai (vietos vienetai), tiesiogiai paveikti karantino (© Lietuvos statistikos departamentas)

COVID-19 pasaulyje (© CSSE at JHU)

COVID-19 Vilniuje (© Vilniaus savivaldybė)

Visa informacija yra oficiali, patikima ir naujausia, kviečiame naudotis ja kaip pagrindiniu duomenų šaltiniu.

 

  • Visa naujausia informacija apie koronavirusą teikiama Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklalapiuose: http://sam.lrv.lt/ ir http://nvsc.lrv.lt.

 

  • Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rekomenduoja visiems dažnai plauti rankas ir vengti viešųjų erdvių.

 

  • Rekomendacijos, kurių nuo 2020-03-12 privalo laikytis Kauno miesto ugdymo įstaigos iki atskiro kito nurodymo: