Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Prevencinė informacija bendruomenei, siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui

Prevencinė informacija bendruomenei, siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl koronaviruso ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso .

Atsižvelgdami į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas, informuojame, kad tie, kurie 14 dienų laikotarpiu lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose), ar kitose šalyse, kuriose oficialiai užfiksuoti susirgimai COVID-19, privalo pateikti informaciją nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui ir užpildyti šią formą: http://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausios-priemones-koronaviruso-prevencijai-konsultavimas-ir-grizusiu bei izoliuotis namuose 14 dienų ir stebėti savo sveikatą. Pajutus į gripą panašius simptomus, nedelsiant reikia skambinti bendruoju pagalbos tarnybų telefonu 112.

Šiuo metu teritorijoms, kur vyksta COVID-19 plitimas visuomenėje, priskiriamos šios: Kinija (visos provincijos), Šiaurės Italijos regionas (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras. Gimnazijoje neturime registruotų tėvų prašymų mokinių atostogų metu vykti į minėtas šalis.

Naujausia informacija apie koronavirusą teikiama Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklalapiuose: http://sam.lrv.lt/ ir http://nvsc.lrv.lt.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rekomenduoja visiems dažnai plauti rankas ir vengti viešųjų erdvių.

Gimnazijos administracija