Laisvos darbo vietos

Kauno „Vyturio“ gimnazija skelbia konkursą logopedo pareigoms užimti.
Kandidatuojančio kvalifikacija turi atitikti reikalavimus, nustatytus Specialiosios pedagoginės pagalbos asmeniui iki 21 metų teikimo ir kvalifikacinių reikalavimų nustatymo šios pagalbos teikėjams tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2017 m. rugpjūčio 30 d. įsakymu Nr. 657.
Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą siųsti gimnazijos el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.