Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

KINGS olimpiados apdovanojimai

Informacija

KINGS apdovanojimai - turime kuo didžiuotis!

Rugsėjo 19-sios rytą gabūs „Vyturio“ gimnazijos mokiniai skubėjo į informacinį centrą, kuriame buvo pagerbti tarptautinės KINGS olimpiados dalyviai. Gabūs mokiniai buvo apdovanoti tarptautinio konkurso diplomais už pasiekimus anglų kalbos ir matematikos konkursuose:

Ignas Lazaravičius iš 5 klasės
Benigna Ramoškaitė iš 5 klasės
Dovydas Žižys iš 6 klasės
Kotryna Prasauskaitė iš 7 klasės
Milda Rybakovaitė iš 7 klasės
Benas Bieliauskas iš 7 klasės
Benas Kukenys iš 7 klasės
Barbora Balodaitė iš 8 klasės
Martynas Mickus iš 9 klasės

Gabumas yra įgimtas, bet ne statiškas, jis kinta, kokybiškai vystosi praktinėje veikloje. Jei įgimti gabumai neplėtojami, nelavinami, jie negali pasireikšti. Pastebėti, atpažinti ir tinkamai nukreipti gabų moksleivį visų mūsų pareiga. Mokytojai, tėvai, moksleiviai bendradarbiaudami gali kalnus nuversti. Tuo įsitikinome besidžiaugdami vyturiukų pasiekimais. Kasdieninis visų indėlis tampa neišsemiama kūrybine terpe, kurioje kiekvieną dieną visų mūsų pastangomis asmenybių daigeliai nepaliauja stiebtis aukštyn.

Anglų kalbos mokytoja Lina Dovydienė

kings20170919

Paroda-konkursas "Laiko ženklai"

Informacija

Birželio 6 d. Kauno Pilies muziejuje buvo apdovanoti Kauno miesto mokyklų technologijų darbų parodos-konkurso „Laiko ženklai“ laureatai.

Parodoje buvo eksponuojami skirtingomis technikomis kurti mūsų gimnazijos mokinių darbai:
5-tų klasių mergaičių siuvinėtos adatinės,
Viktorijos Kašėtaitės (6c kl.) tradicinis nėrinys,
Giedriaus Vazgio (7c kl.) pjaustinėta rankšluostinė,
Roberto Misevičiaus (III gimn. kl.) erdvinė prakartėlė.

Laureatų diplomais buvo įvertinti Viktorijos Kašėtaitės ir Giedriaus Vazgio kūrybiniai darbai.

Sveikiname laimėtojus ir visiems dalyviams linkime gražių kūrybinių idėjų ateityje.

Technologijų mokytojai Rita Pocienė ir Rimvydas Ambrulis

diplomai technol2017

rankdarbiai2017

Fizikos bandymai aplink mus 2017

Informacija

Šių metų gegužės 15 dieną Kaune KTU III rūmų salėje vyko baigiamoji respublikinio konkurso "Fizikos bandymai aplink mus 2017" konferencija. III gimn. kl. mokiniams Domantui Jakui ir Tautvydui Laugalaičiui pateikusiems video darbą "Gazas - stabdis" atiteko nominacija už originalumą. Džiaugiamės puikiais pasiekimais!

Fizikos mokytojas Vytautas Baršauskas

Šalies folklorinių šokių varžytuvės "Patrepsynė - 2017"

Informacija

Šalies mokinių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2017“ finalas vyko 2017 m. gegužės 13 d. Šiaulių raj. Kurtuvėnų dvaro centre. Iš Kauno į konkursą vyko tik penkios geriausiai atrankiniame etape pasirodžiusios poros. Respublikiniame konkurse dalyvavo net 56 geriausiai šokančios poros iš visos Lietuvos.

„Vyturio“ gimnazijai atstovavo trys šokėjų poros iš 4b klasės: Justė Aurylaitė ir Nojus Kmitas, Andrė Zajankauskaitė ir Laurynas Kaluginas, Kamilė Vonžodaitė ir Laurynas Kimantas.

Folklorinių šokių varžytuvės vyko labai įtemptai, nes visi šokėjai buvo labai gerai pasiruošę. Iš visų šokančių vaikų komisija į finalą atrinko keturias geriausiai šokančias poras. Vėliau šios atrinktos poros finale šoko dar kartą. Iš jų komisija rinko pačią geriausią šokėjų porą.

Visos trys „Vyturio“ šokėjų poros visuose penkiuose šokiuose buvo išrinktos į geriausiai šokančių porų ketvertuką! Ypač džiaugiamės, kad  Andrė Zajankauskaitė ir Laurynas Kaluginas laimėjo geriausiai šokančios poros nominaciją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

 

patrepsyne2017

 

Jaunųjų informatikų apdovanojimo šventė 2017

Informacija

Kauno miesto Švietimo skyrius ir IT mokytojų metodinis būrelis pakvietė jaunuosius programuotojus, informacinių technologijų entuziastus ir jų mokytojus į Kauno miesto mokinių 28-sios informatikos olimpiados ir informacinių technologijų konkursų nugalėtojų ir juos rengusių mokytojų apdovanojimo šventę.
Šventėje, kuri vyko Kauno kolegijos salėje, susirinkusius nominantus pasveikino Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė V.Starkuvienė, Kauno kolegijos skyriaus vedėjas dr. V.Makūnas, kolegijos atstovai pristatė šios aukštosios mokyklos informatikos specialybių studentų sukurtus gaminius. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir rėmėjų dovanomis, o juos parengę mokytojai - Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis.
Gegužės mėnesį vyks ir daugiau Kauno miesto Švietimo skyriaus organizuojamų gabių mokinių apdovanojimo švenčių, kuriose bus pagerbti kitų mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų prizininkai, nugalėtojai ir juos rengę mokytojai.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, pasiekusius aukštų rezultatų informacinių technologijų konkursuose Kauno mieste, ir juos ruošusias mokytojas:

 • Rytį Žekevičių, IVb gimn. klasė, 3 vieta IT konkurse "Skaičiuoklės galimybės";
 • Gabiją Stankevičiūtę, 5b klasė, 2 vieta IT konkurse "Velykų džiaugsmas";
 • Ugnę Areškevičiūtę, 6c klasė, 3 vieta IT konkurse "Velykų džiaugsmas";
 • IT mokytoją metodininkę Jolantą Narauskienę;
 • IT mokytoją ekspertę Jolantą Leonavičienę.

it 2017

Lietuvos gimnazijų mišrių chorų konkursas "Dainuok ir keliauk - 2017"

Informacija

Kauno "Vyturio" gimnazijoje balandžio 22 dieną vyko septynioliktasis Lietuvos gimnazijų mišrių chorų konkursas "Dainuok ir keliauk - 2017". Konkursui atsiųstame Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko prof. Viktoro Pranckiečio sveikinime parašyta: "Džiugu, kad įsipareigojate būti Lietuvos kultūros ambasadoriais keliaudami po svečias šalis. Linkiu Jums nenuilstamo ryžto ir drąsos toliau žengiant meniniu keliu profesinėje srityje bei meilės Tėvynei. Skleiskite ją ne tik čia, bet ir už mūsų valstybės ribų". Paramos fondo "Polihimnija" prezidentas prof. Albinas Petrauskas pasveikino konkurso dalyvius ir padėkojo konkurso rėmėjams, kurių dėka kolektyvai buvo apdovanoti vertingomis dovanomis.

Pagrindinį konkurso prizą – kelionę po Europą laimėjo Vilniaus jėzuitų gimnazijos mišrus choras "Krantas". Klaipėdos Vydūno gimnazijos mišrus choras, Klaipėdos "Varpo" gimnazijos mišrus choras "Vaivora" ir Kauno "Vyturio" gimnazijos mišrus choras "Vyturys" buvo apdovanoti kelionėmis po Lietuvą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

dainuok2017 1 

dainuok2017-2

Sveikiname Ringailę Čiužaitę

Informacija

ciuzaitei2017

Muzikos skyriaus pasiekimai

Informacija

Sveikiname Muzikos skyriaus mokinius ir mokytojus, pasiekusius svarių laimėjimų konkursuose!

 • Akordeonistą Dominyką Zubricą ir jo mokytoją Redą Labanauskienę, XVIII-ojo respublikinio vaikų džiazo muzikos festivalio-konkurso 2017 laureatą ir XII tarptautiniame akordeonistų  konkurse „Ascoltate-2017“ Kaune laimėjusį I vietą solo B5 kategorijoje; II vietą duetų C2 kategorijoje ir II vietą kamerinių ansamblių D2 kategorijoje.
 • XVIII-ojo respublikinio vaikų džiazo muzikos festivalio-konkurso 2017 laureatus: smuikininkų ansamblį ir pianistę Agnę Keturakytę bei jų mokytojas Jolantą Pienauskienę, Danutę Sūnelaitienę ir Aušrą Banaitienę.

smuikininkes2017 m

 • Vaikų ir moksleivių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų - konkurso „Tramtatulis - 2017“ Kauno turo laureatus:
 1. Vidmantą Paleckį (mokyt. A. Kasperavičius),
 2. Jokūbą Goscevičių (mokyt. A. Kasperavičius),
 3. Martyną Kerdoką (mokyt. A. Morkūnas).
 • Lietuvos akordeonistų konkurso „Vilnius-2017“ I-mos vietos laureatą Bernardą Švarplį (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė).
 • XI tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurso-festivalio „Giovani Virtuosi“ Alytuje diplomantus:

1. Ugnę Lukaševičiūtę IV kl., fortepijonas - diplomantė (mokyt. Sigutė Garšanovė)
2. Miglę Teresaitę VIII kl., fortepijonas - laureato diplomas (mokyt. Sigutė Garšanovė)

 • XII tarptautinio akordeonistų konkurso „Ascoltate-2017“ Kaune laureatus:

1. Tomą Česnavičių - I-os vietos laureato diplomas kategorijoje (mokyt. Irina Judickienė),
2. Kristupą Štaboką - II-os vietos laureato diplomas A1 kategorijoje (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė),
3. Bernardą Švarplį – II-os vietos laureato diplomas A2 kategorijoje (mokyt. Diana Medėkšaitė –Balčiūnienė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė

Norėdami peržiūrėti nuotraukų albumą, spauskite esantį žemiau paveikslėlį

 

Muzikos skyriaus laimėjimai

 

Teisinių žinių konkurso "Temidė" rezultatai

Informacija

Balandžio 4 dieną Kauno policijos komisariate vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinis teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Konkurse varžėsi 7 komandos iš Kauno miesto, tarp jų ir „Vyturio“ gimnazijos komanda, kuriai atstovavo IIIB Rugilė Kasimovaitė, IIIB Ema Lauraitytė, IIIA Samanta Kvajauskaitė, IIIA Lukas Krasauskas ir IIIC Ignas Čereška. Dalyvių laukė prisistatymas, protų mūšis, sudarytas iš klausimų  apie įvairius teisės aktus, bei meninis atsisveikinimas. Atsakymų tikslumą, programų kūrybiškumą ir originalumą vertino komisija, sudaryta iš policijos komisariato, VTAS, prokuratūros, A. Žikevičiaus „Saugaus vaiko mokyklos“ atstovų. „Vyturio“ gimnazijos komanda, nurungusi 7 komandas, iškovojo pirmąją vietą ir pateko į II „Temidės“ etapą. 

II etape, kuris įvyko balandžio 6 d., susitiko Kauno apskrities teisinių žinių konkurso „Temidė“ nugalėtojų komandos. „Vyturio“ gimnazijos komanda šiame etape laimėjo antrą vietą ir buvo apdovanota garbės raštu bei atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame Rugilei, Emai, Samantai, Lukui ir Ignui už šaunų dalyvavimą bei visiems, palaikiusiems šiuos nuostabius mokinius.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

temide2017

 

„Ankstyvosios kregždės“ prizą laimėjo 8c klasės moksleivis

Informacija

Praėjusi savaitė nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ dalyviams buvo įsimintina. Vienas iš Kauno ar Marijampolės apskričių moksleivių darbo dieną anksčiausiai pateikęs nuotrauką galėjo laimėti papildomai įsteigtą „Ankstyvosios kregždės“ prizą.

Paaiškėjo, kad ligonių kasų organizuojamo nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ savaitės „Ankstyvosios kregždės“ prizą – atmintuką, puodelį, šokdynę, 2017 m. kalendorių ir leidinį „Fotografijos ratas“ - laimėjo mūsų gimnazijos 8c klasės moksleivis Lanas Toleikis. Sveikiname jaunąjį fotografą.

Klasės auklėtoja V.Gudelienė

lanas2017

Gimnazijos futbolininkės - Kauno apskrities čempionės

Informacija

Dar visai neseniai tapusios Lietuvos mokyklų sporto žaidynių prizininkėmis, šįkart merginos sėkmingai pasirodė ir Lietuvos futbolo federacijos organizuotamame Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo "LADYGOLAS" turnyre (beje šis projektas pateko tarp 3 geriausių 2016 m. futbolo projektų Europoje).

Kovo 23 d. mūsų gimnazijoje susirinko 7 stipriausios Kauno apskrities komandos, kurios aiškinosi, kas taps čempionėmis ir atstovaus apskričiai finalinėse varžybose. Burtai nebuvo mums palankūs ir jau pačioje pirmoje kovoje teko susitikti su labai stipria Vilkijos gimnazios komanda. Pagrindinis laikas pasibaigė rezultatu 3:3, todėl komandoms teko mušti baudinius. Čia mūsų merginos buvo geresnės ir iškovojo pergalę. Po to merginos 4:1 nugalėjo Raseinių "Šaltinio" progimnaziją, 7:2 Jonavos "Neries" mokyklą, o finale 5:0 Kėdainių Akademijos gimnaziją.

Mūsų gimnazijos merginų salės futbolo komanda tapo Kauno apskrities čempionėmis!

Merginos buvo apdovanotos medaliais, diplomais, o Eva.Jakaitė dar ir geriausios žaidėjos prizu. Mokykla apdovanota sportinės aprangos komplektu, 2 kamuoliais, 8 stoveliais ir taure. Sveikiname K. Areškevičiūtę (8a), E. Jakaitę (8a), M. Visockytę( 8e), J. Vrubliauskaitę (8e), U. Jankauskaitę (7c), L. Vaidelytę (7c), D. Reinikovaitę (7d), K. Bikulčytę (6a), R. Drulytę (6c).

Linkime sėkmės finaliniame turnyre, kuriame balandžio 7 d. Kauno sporto halėje susikaus 10 - ties apskričių čempionės.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

futbolas2 2017

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.