Šv. Kazimieras šimtmečio šviesoje

2018 metų kovo 2 dieną Kauno Prisikėlimo bazilikoje buvo surengtas XVI Kauno mokinių dailės projektas-meninė akcija "Šv. Kazimieras - lietuvių jaunimo globėjas". Šių metų tema "Šimtmečio šviesoje". Akcijoje aktyviai dalyvavo ir kūrė mūsų gimnazijos mokiniai – Vaida Buliuolytė, II a gimn. kl., Martyna Mikalauskaitė, Ig gimn., Ugnė Virvičiūtė, Ig gimn. kl. ir Žanas Muchinas 7b kl. Meninėje akcijoje koncertavo Kauno "Vyturio" gimnazijos mokytojų trio: Kęstutis Gumbrys (akordeonas), Artūras Makštutis (birbynė), Daina Skudžinskaitė (fortepijonas).
Mokinių Šv. Kazimierui sukurti kūrybos darbai šiuo metu eksponuojami Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje. Su jais gali susipažinti Kauno visuomenė ir svečiai.

Dailės – technologijų MG pirmininkė Jurgita Stravinskienė

kazimieras2 2018

kazimieras1 2018

ES paramos projektas