Vyturiečiai Prezidentūroje

2015gylyte

2015kalba

Konkurso "Švari kalba - švari galva" nugalėtojų apdovanojimuose Prezidentūroje 2015-03-16 dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai. Prezidentė apdovanojo konkurso laimėtoją, mūsų mokyklos 7e klasės mokinę Gretą Bujanauskaitę ir jos lietuvių kalbos mokytoją Redą Lazaravičienę. Apdovanojimų šventėje taip pat dalyvavo ir I – ojo turo laimėtojos: 8b klasės mokinė Ieva Gilytė (mokytoja Nelda Aušrelė Adomaitytė) ir 5b klasės mokinė Livija Vaitkevičiūtė (mokytoja Roma Rusteikienė). Ievai Gilytei buvo suteikta garbė tarti padėkos žodžius „vyturiečių“ ir visos Lietuvos - 12 tūkstančių - moksleivių, dalyvavusių šiame konkurse, vardu.
Aktyviausios konkurse dalyvavusios mokymo įstaigos nominacija jau ketvirtus metus iš eilės atiteko Kauno "Vyturio" katalikiškai vidurinei mokyklai – šiemet kompiuterį lietuviškai prakalbinti bandė beveik puspenkto šimto šios mokyklos mokinių.

2015rutkauskas

2015 m. kovo 13 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino per šimtą jaunųjų Lietuvos muzikų ir jų mokytojų, 2014 metais tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus. Prezidentė apdovanojo mūsų mokyklos muzikos skyriaus mokinį Dainių Rutkauską, laimėjusį VIII tarptautiniame konkurse – festivalyje "ITALIA AWARD 2014" Rozeto degli Abruzzi (Italija) GRAND PRIX ir I tarptautiniame akordeonininkų konkurse Suvalkuose (Lenkija) I vietą. Prezidentės padėka apdovanota Dainiaus Rutkausko mokytoja Reda Labanauskienė.

kalba1

kalba2

Jau trečius metus iš eilės mūsų mokykla nacionaliniame konkurse "Švari kalba - švari galva" laimi aktyviausios mokyklos nominaciją. 2014-04-02 mokyklos direktorė Aleksandra Bancevičienė ir lietuvių kalbos mokytoja Roma Rusteikienė buvo pakviestos į Prezidentūrą dalyvauti nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje. Padėką direktorei už aktyvų mokyklos dalyvavimą konkurse "Švari kalba - švari galva" įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentė D. Grybauskaitė.

dsc 9395 emilis

dsc 9400 visi

Vilniuje 2014 m. vasario 26 d. Prezidentė pasveikino 2013 m. tarptautiniuose konkursuose aukščiausius apdovanojimus laimėjusius Lietuvos muzikus ir jų pedagogus. Prezidentūroje mūsų mokyklos 9a klasės mokinys Emilis Čepulis, besimokantis Muzikos skyriuje groti akordeonu, ir akordeono mokytojas Augustinas Rakauskas buvo apdovanoti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkomis už I vietos laimėjimą tarptautiniame akordeonistų konkurse Pineto mieste Italijoje.

prezident1

prezident2

Grupę mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių su mokytojomis, direktore ir direktorės pavaduotoja 2013-03-20 pakvietė į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Pradinukai Kovo 11-osios proga parašė Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei nuoširdų  ir spalvingą sveikinimą, todėl nusipelnė išskirtinio Prezidentės pakvietimo ir dėmesio.

prezident41

2012 metų vasario 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje už 2011 metų pasiekimus, tapus tarptautinių konkursų laureate, buvo apdovanota mūsų  mokyklos 7c klasės mokinė Ieva Gaižauskaitė, lankanti muzikos skyriaus fortepijono klasę, ir jos muzikos mokytoja ekspertė Vita Karužaitė.

prezident31

2011 m. vasario 1 dieną Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuotose 2010 metų muzikų tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmėse dalyvavo mūsų mokyklos Muzikos skyriaus mokiniai Ugnė Baltrušytė (fortepijonas 7 kl.) ir Simonas Vasiljevas (fortepijonas 6 kl.), laimėję Tarptautiniame fortepijono konkurse CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje I-ąsias vietas. Juos paruošė mokytoja ekspertė Aldona Didžiulytė.

prezident11

2010 m. vasario 23 d. Prezidentūroje už I-ąją premiją Tarptautiniame “Prancūzų muzikos”  pianistų konkurse 2009 (Rygoje) buvo pagerbta mūsų mokyklos pianistė   Augustė Danilkevičiūtė ir ją ruošusi pedagogė fortepijono  mokytoja metodininkė Aušra Banaitienė.

prezident21

2009 metais kovo 18 dieną Lietuvos muzikų rėmimo fondo organizuojamos muzikų tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmėse Prezidentūroje ir Vyriausybėje dalyvavo mūsų mokyklos muzikos skyriaus mokinė šeštokė Auksė Pranevičiūtė, prancūzų muzikos konkursuose Rygoje ir Paryžiuje laimėjusi laureatės vardus. Kartu susitikime su Prezidentu V.Adamkumi dalyvavo ją ruošusi fortepijono mokytoja Vita Karužaitė, mokyklos direktorė Aleksandra Bancevičienė ir Aistės mama B.Pranevičienė.