Socialinė veikla - geriems darbams ir atjautai

Kauno "Vyturio" gimnazijos 7a klasės mokinių socialinė veikla šiais metais buvo turininga ir kupina gerų darbelių. Spalio mėnesį vykusioje "Maisto banko" socialinėje akcijoje savanoriavo net 14 septintokų - dalino pirkėjams akcijos skrajutes, rinko paaukotus produktus. Klasės mokiniai dalyvavo organizacijos "Rugutė" skelbtoje labdaros akcijoje. Akcijos "Knygų Kalėdos" metu nupirkome ir padovanojome knygą gimnazijos bibliotekai. Atsiliepėme į socialinės pedagogės kvietimą prisidėti prie akcijos "Gerumo nebūna per daug" ir paaukojome mokymosi priemonių bei saldumynų vargingiau gyvenantiems vaikams.

2017 7a maistobankas

7a klasės mokiniai iki Kalėdų suskubo į gerų darbų kraitelę įsidėti dar vieną darbelį - gruodžio 20 dieną po pamokų apsilankėme Kauno rajono vaikų dienos centre "Neveronys". Mažuosius VKC lankytojus septintokai pradžiugino "Mažojo princo" inscenizacija, dainomis, kalėdinėmis dovanėlėmis ir naminių meduolių dekoravimo pamokėle. Vaikučiai mums atsidėkojo pačių pagamintomis atvirutėmis ir kukliomis vaišėmis.

2017 7a vdcentre

Mokomės būti geresni, mokomės būti brandesni.

Klasės vadovė Jolanta Leonavičienė