Programos "Ateities inžinerija" projektų peržiūra

Vasario 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko mokinių, „Ateities inžinerijos“ (AI) nuotolinio ugdymo platformos dalyvių, kuriamų projektinių darbų peržiūra. Mūsų gimnazija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su VGTU ir vykdo AI modulio "Android mobiliųjų įrenginių programavimas" veiklas.

Neformaliojo vaikų švietimo programoje "Ateities inžinerija" dalyvaujančių mokyklų mokinių sukurtų projektų tarpiniame pristatyme "Vyturio" gimnazijai atstovavo Ib klasės mokinys Titas Petrauskas. Jis sėkmingai pristatė mobiliosios programėlės "Kelionų paieška" idėją ir pradinį aplikacijos variantą.
Dabar laukia kitas etapas projekto etapas - tobulinti aplikaciją, užbaigti viską iki gegužės ir darbą pristatyti vertinimo komisijai.

Informacinių technologijų mokytoja Jolanta Leonavičienė

vgtu 20180202