Akordeonistų konkurso "Musica enigma" pasiekimas

Sveikiname I-ojo respublikinio akordeonistų konkurso "Musica enigma" dalyvę Aistę Gylytę, laimėjusią I–ąją vietą!

„Enigma“ (pranc.) reiškia „mįslė“. Tokia muzikinė mįslė lapkričio 24 d. buvo pateikta vertinimo komisijai ir klausytojams Alytaus muzikos mokykloje vykusiame respublikiniame akordeonistų konkurse, į kurį dalyviai atvyko iš visos Lietuvos. Pagal amžių jie buvo suskirstyti į 5 grupes. Konkurso dalyviai grojo už širmos, papuoštos renginio logotipu. Vertinimo komisijai buvo žinoma tik atliekama programa ir atlikėjo pasirodymo numeris.

Džiugu, kad mūsų gimnazijos akordeono skyriaus mokinė Aistė Gylytė jauniausių dalyvių grupėje laimėjo 1 vietą. Konkursui ją paruošė mokytoja Reda Labanauskienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Zemlevičienė

gylyte2017