Pedagogų posėdžiai, pranešimai

Gimnazijos savanorystės patirties pristatymas respublikinėje parodoje "Mokykla 2017", 2017-11-24 (pranešimo "Savanori...auk" medžiaga)

Pedagogų posėdžio, vykusio 2017-08-30, pranešimų medžiaga:

1. Direktorės A.Bancevičienės pranešimas "Ugdymo Kauno "Vyturio" gimnazijoje lūkesčiai ir galimybės".

2. Pranešimas "Mokymosi pasiekimų kokybės siekis: kryptys ir priemonės 2017-2018 m.m.", parengė direktorės pavaduotoja ugdymui I.Petkevičienė.

3. Direktorės pavaduotojos ugdymui J.Burneikienės ir psichologės R.Juknienės pranešimas "Vaiko gerovės komisijos veikla teikiant pagalbą mokiniams, tėvams ir mokytojams".

Vaiko gerovės komisijos veikla teikiant pagalbą mokiniams, tėvams ir mokytojams

Ugdymo turinio planavimas 2017

2017-2018 m.m. ir 2018-2019 m.m. pradinio ugdymo programos BUP (patvirtintas ŠMM ministro 2017-06-02 įsak. nr. V-446)

2017-2018 m.m. ir 2018-2019 m.m. pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų BUP (patvirtinti ŠMM ministro 2017-06-02 įsak. nr. V-442)

Planavimo dokumentai mokytojams:

Netradicinio ugdymo dienos 2017-2018 m.m. (spauskite paveikslėlį žemiau):

netrad dienos2017

Leidinys "Ugdymas(is) paradigmų kaitoje"

Leidinyje "Ugdymas(is) paradigmų kaitoje" pristatomas Pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų aprašas, Geros mokyklos koncepcija, atnaujinta Mokyklų, įgyvendinančių bendrojo ugdymo programas, veiklos kokybės įsivertinimo metodika ir jų įgyvendinimo gairės. Šie dokumentai yra bendri susitarimai, kuriuose tęsiama esminė bendrojo ugdymo nuostata, orientuota į ugdytinio asmenybės atsiskleidimą ir augimą.

Leidinį galima rasti ministerijos svetainėje adresu

Metodiniai patarimai ir rekomendacijos

Mokinių mokymosi stiliai. Metodinės rekomendacijos, kaip dirbti su skirtingų poreikių mokiniais (lankstinukas)

Mokymo diferencijavimas pamokose. Metodiniai patarimai

Sėkminga pamoka. Santrauka.

Pamokos struktūros kokybė, 1 dalis (L. Šernienės webinaras)

Pamokos struktūros kokybė, 2 dalis (L. Šernienės webinaras)

Mokomasis filmas "Intelekto tipai ir IKT" (su liet. subtitrais, 10 min.)

Filme pristatomi 8 intelekto tipai ir aiškinama, kaip informacines technologijas pritaikyti pamokose atsižvelgiant į mokinių intelekto tipus.