Uniformos aprašas

Kauno "Vyturio" gimnazijos mokinių uniformos aprašas

1-4 klasių mokiniams

• Mergaitėms

Žalio trikotažo su languotu, klostuotu sijonėliu sarafanas, balta ar šviesi vienspalvė palaidinė. Žalio trikotažo švarkelis arba megztinis.

• Berniukams

Žalio trikotažo su languoto audinio elementais švarkelis arba megztinis, juodos kelnės (ne džinsai), balti ar šviesūs vienspalviai marškiniai. Rekomenduojamas languoto audinio kaklaraištis.

5-8 kl., I - IV gimn. kl. mokiniams

Uniformos audiniai: žalias languotas "Strazdas", kodas 15-05; žalias "Karvelis", kodas 159.

• Mergaitėms

Žalias švarkas arba megztinis ir languotas sijonas arba sarafanas (pasirinktinai). Šviesi vienspalvė palaidinė. Šiltu oru galima vilkėti liemenę. Šaltuoju metų laiku mergaitės prie švarko arba megztinio gali derinti juodas klasikines kelnes (ne džinsus, ne tampres).

• Berniukams

Juodos klasikinės kelnės (ne džinsai), žalias švarkas arba megztinis. Šviesūs, vienspalviai marškiniai, kaklaraištis. Šiltu oru galima vilkėti vienspalvius marškinius ir liemenę.

Uniformas galima įsigyti siuvykloje "Tometa" (adresas internete www.uniformos.lt)

uniformos tometa

Megztinius galima užsisakyti įmonėje "Garlita" (adresas internete www.garlita.lt)

uniformos garlita