Mokinių priėmimo į Kauno "Vyturio" gimnaziją tvarka

Mokiniai į "Vyturio" gimnaziją mokytis priimami vadovaujantis "Asmenų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas kriterijų ir klasių komplektavimo tvarkos aprašu", patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 27 d. sprendimu Nr. T-671.

Susipažinkite su dokumentu (spauskite žemiau esančią nuorodą)
 "Asmenų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas kriterijų ir klasių komplektavimo tvarkos aprašas".

Prašymai mokytis gimnazijoje 2017-2018 m. m. priimami nuo 2017 m. vasario 20 d. 13. 00 val. gimnazijos raštinėje (105 kab.). Kitomis dienomis prašymų priėmimo laikas I-V nuo 8 iki 16 val.

• Prašymai gimnazijos direktoriaus vardu priimti mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą, pradinio ugdymo programą, pagrindinio ugdymo programos pirmąją ir antrąją dalis ir vidurinio ugdymo programą registruojami nuo vasario 20 d. iki rugpjūčio 31 d.
  • Klasės bus komplektuojamos tik pasibaigus atitinkamų klasių ugdymo procesui pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatytą ugdymo proceso pabaigos datą:
  • priešmokyklinio ugdymo grupė, 1-4 ir 5 klasės ne anksčiau 2017 m. gegužės 30 d.,
  • 6-8 ir I-III gimnazijos klasės ne anksčiau 2017 m. birželio 2 d.
  • Nuo rugpjūčio 1 d. iki mokslo metų pabaigos prašymai mokytis priimami tik į laisvas vietas. Už vaiką iki 14 metų prašymą pateikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų), 14-16 metų vaikas rašo prašymą pats, turėdamas vieno iš tėvų (globėjų, rūpintojų) raštišką sutikimą.

Pateikiami dokumentai:

• Prašymas gimnazijos direktoriaus vardu (pildomas raštinėje);
  • Vaiko gimimo liudijimo kopija (pateikti kartu su prašymu);
  • Sveikatos pažymėjimas (forma Nr. 027-1/a) rugsėjo 1-15 d.

Gimnazijos aptarnaujama teritorija

Gatvė

Namų numeriai

A.Baranausko g.