Skirkite 2% GMP gimnazijai

2procentai-1024x621Gerbiami mokinių tėveliai, gimnazijos darbuotojai, gimnazijos rėmėjai ir bičiuliai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad, pasinaudodami 2 proc. paramos lėšų galimybe, skiriate paramą gimnazijai, kurioje mokosi Jūsų vaikai.

Už 2016 metus gauta lėšų 7243 EUR. Lėšos buvo panaudotos mokinių ugdymo (-si) bei laisvalaikio sąlygų gerinimui, kompiuterių, vaizdo projektorių klasėse pirkimui. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinant ir modernizuojant edukacines ir poilsio aplinkas, stiprinant gimnazijos materialinę bazę. 2018 metais įsigytume išmaniąją 3D erdvinio vaizdo klasę su įvairių dalykų mokomosiomis programomis ir interaktyvią lentą pradinio ugdymo programos mokiniams.

Iki 2018 m. gegužės 2 d. prašome Jūsų skirti gimnazijai 2 proc. paramą nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Skyrimo tvarka išlieka ta pati:
Naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt/ užpildykite formą FR0512. Gimnazijos kodas – 190136887

Kad 2 proc. pasiektų gimnaziją pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti savo metinę pajamų mokesčių deklaraciją (Forma GPM 308).
Prašymai priimami iki 2018 metų gegužės 2 d.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)