Fizikos bandymai aplink mus 2018

Pasibaigė respublikinis mokinių fizikos kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus 2018“. Gegužės 31 d. J. Jablonskio gimnazijoje įvyko  respublikinė konferencija. Į konferenciją pakviesti nominuotų darbų autoriai ir jų mokytojai. Bandymų sekcijos mokiniai demonstravo bandymus ir varžėsi dėl geriausiųjų vardo.

Mūsų gimnazijos mokinės Mildos Rybakovaitės, 7c klasė, darbas „Tankio matavimai“ (mokytoja R. Rupkutė) ir IV gimn. kl. mokinių Luko Nagelės ir Justino Gulioko darbas „Objektyvai nuo A iki Z“ (mokytojas V. Baršauskas) video darbų sekcijoje buvo nominuoti, laimėjo II vietą ir buvo apdovanoti taurėmis bei diplomais. Sveikiname nugalėtojus.

Fizikos bandymus mokiniams ir mokytojams demonstravo savo darbo entuziastai,  KTU atstovai: dr. doc. Virgilijus Minialga ir laborantas Zenonas Šleinius. Konferencijoje dalyvavęs ir nominantus sveikinęs Kauno tvirtovės VII forto direktorius Vladimir Orlov kvietė moksleivius nesustoti, toliau eksperimentuoti, o gamtamoksliniams eksperimentams patirties pasisemti apsilankyti VII forte.

Fizikos mokytoja Regina Rupkutė

fizika2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)