Kitokia pamoka su Erasmus+ projektu Palangoje

Birželio pirmą dieną Ig klasės komanda dalyvavo integruotoje anglų kalbos, informacinių technologijų ir istorijos pamokoje „Vasario 16-osios puoselėtojai Palangoje“.  Pasitelkus vizito Švedijos Eskilstunos mokykloje įgytą patirtį,  pamoka vyko netradicinėje aplinkoje - Palangos mieste ir Gintaro muziejuje. Palangos Gintaro muziejaus siūlomą edukaciją pritaikėme projekto veikloms. Detektyviniame-edukaciniame ture po Palangą, orientuodamiesi pagal žemėlapį su nuorodomis ir užuominomis, naudodamiesi Google maps programėle, QR kodo skaitytuvu bei žingsniamačiu, gimnazistai per 2 valandas įveikė 3 kilometrų trasą. Aplankė pačias netikėčiausias istorines vietas, susijusias su Lietuvos nepriklausomybę kūrusiais ir puoselėjusiais asmenimis. Tarsi detektyvai išnarpliojo painų atkurtos Lietuvos 100-mečio istorijos mazgą. Paskutinė maršruto stotelė – Palangos gintaro muziejus. Edukacijų centre anglų kalba aptarėme turo rezultatus  ir įspūdžius. Erasmus+ projektas „Inclusion on the way to Europe“ sudaro galimybes gimnazijos mokiniams dalyvauti ne tik tarptautiniuose vizituose, bet ir vietinėse veiklose - edukacijose, ekskursijoje bei kitose lokaliose veiklose. Visos projekto veiklos apmokamos programos  Erasmus+ lėšomis.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė
inclusion palanga

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)