Baigiamasis Erasmus+ projekto partnerių vizitas

2018 m. gegužės 15-18 dienomis Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko baigiamasis Erasmus+ Ka2 strateginių mokyklų partnerysčių programos daugiašalio projekto „Inclusion on the way to Europe“ partnerių susitikimas. Jo metu gimnaziją aplankė projekte dalyvaujančių šalių koordinatoriai iš Švedijos, Turkijos ir Rumunijos. Susitikimo pagrindinis tikslas buvo pristatyti projekto rezultatus, aptarti nuveiktas veiklas bei pasidalinti gerąją patirtimi – išmoktomis pamokomis akcentuojant projekto sėkmes. Dalyvavimas dvejų metų projekto veiklose mokytojams ir mokiniams buvo galimybė pažinti kitas kultūras ir praplėsti savo akiratį. Bendradarbiavimas su įvairių Europos šalių kolegomis leido sužinoti, su kokiomis ugdymo problemomis jie susiduria, atrasti daug bendrų dalykų. Džiaugiamės galėję pasidalinti patirtimi, kaip kurti mokyklą, kurioje į ugdymą galėtume įtraukti kuo daugiau skirtingų gebėjimų mokinių. Visos projekto veiklos finansuojamos programos Erasmus+ lėšomis.

Straipsnį apie projekto tikslus ir nuveiktas veiklas skaitykite Kauno miesto savivaldybės tinklalapyje >>

2018erasmus end

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė

ES paramos projektas