Lietuvos katalikiškų mokyklų mažosios sporto žaidynės "Magis 2018"

Gegužės 18 d. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko Lietuvos katalikiškų mokyklų mažosios sporto žaidynės "Magis". Varžybose dalyvavo septynių katalikiškų mokyklų mergaičių ir berniukų komandos.
Šventė prasidėjo žaidynių atidarymu, kurio metu visus dalyvius pasveikino Šv.Benedikto gimnazijos direktorė, mokyklos kapelionas suteikė palaiminimą, šoko tautinių šokių kolektyvas, mokyklos choreografijos grupė. Visi vaikai buvo pavaišinti ledais. Po iškilmingo atidarymo dalyviai išsiskirstė po sporto sales, aikšteles, stadionus, aikštynus varžytis įvairiose rungtyse.

2018magis1

Atskirai buvo varžomasi  tarp 3-4 klasių, 5 klasių ir 6-7 klasių grupių. Jauniausieji  rungtyniavo estafečių, futbolo, supaprastinto tinklinio ir kvadrato varžybose. Penktokai bėgo estafetę, žaidė futbolą, kvadratą, metė baudas, o vyriausieji žaidė tinklinį, futbolą, krepšinį, mėtė baudas, bėgo estafetę 3x400 m.

2018magis2

Geriausiai sekėsi 3-4 klasių mokiniams. Jie iškovojo III vietą komandinėje įskaitoje ir buvo apdovanoti "Magis" žaidynių taure. 5 klasių grupėje geriausiai sekėsi futbolo aikštelėje kovojusiems berniukams, kurie po ketverių labai atkaklių rungtynių iškovojo 3-čiąją vietą. Dar geriau sekėsi vyresniesiems mokiniams, kurie estafetiniame bėgime ir futbolo varžybose iškovojo antrąsias vietas, o krepšinio varžybose liko 4 vietoje, vos 1 tašku pralaimėję kovą dėl trečios vietos.
Po varžybų mokiniai buvo pakviesti į aktų salę šventės uždarymui. Varžybų vyriausiasis teisėjas apibendrino varžybų rezultatus ir padėkojo visiems už atkaklias kovas, gerą nuotaiką, draugiškumą varžybų metu. Visi sportininkai ir jų mokytojai buvo apdovanoti "Magis" žaidynių atminimo medaliais. Nors mokiniai buvo ir labai pavargę, tačiau visų nuotaika buvo džiugi. Atsisveikinę su kitų mokyklų dalyviais ir palinkėję vieni kitiems geros kelionės, pajudėjome į namus su viltimi susitikti kitais metais.

2018magis3

Mes, kūno kultūros mokytojai, sakome didelį AČIŪ mokiniams už dalyvavimą "Magis" žaidynėse ir "Vyturio" gimnazijos vardo garsinimą.

Daugiau varžybų nuotraukų galite peržiūrėti albume >>

Informaciją pateikė kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)