Kauno apskrities teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas

Gegužės 9 dieną Kauno vyriausiajame policijos komisariate vyko Kauno apskrities teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas.

Kauno miestą atstovavo teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmajame etape I vietą laimėjusi „Vyturio“ gimnazijos komanda „Budėk“: Ig klasės mokinės Karina Areškevičiūtė, Saulena Kiškionytė, Ugnė Virvičiūtė, Elvina Venckevičiūtė, Martyna Mikalauskaitė. Po kūrybingo prisistatymo komandos turėjo įveikti vieną užduotį – kuo greičiai ištrūkti iš pabėgimo kambario. Dalyviai, atlikdami pabėgimo kambario užduotį, trumpam tapo tyrėjais ir, pasinaudodami įvairiomis užuominomis, paslėptais kodais, turėjo išaiškinti teisės pažeidimus įvykdžiusį asmenį, ieškoti pėdsakų, įkalčių, įvertinti nusižengimus, nusikalstamas veikas, o pabaigoje rasti raktą nuo pabėgimo kambario.

Šauniai pasirodžiusi „Vyturio“ gimnazijos komanda laimėjo III vietą ir buvo apdovanota vertingais prizais. Sveikiname ir dėkojame Karinai, Saulenai, Ugnei, Elvinai ir Martynai už šaunų dalyvavimą.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

temide 2etapas2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)