Sveikiname Europos egzamino gimnazijoje nugalėtoją!

2018 m. gegužės 9 d. Europoje buvo minima Europos diena. Kauno „Vyturio“ gimnazija kartu su visa Europa taip pat minėjo šią dieną. Gimnazijoje buvo paskelbta netradicinio ugdymosi diena „Europą kurkime kartu“. Įvairiose veiklose gimnazijoje ir už jos ribų dalyvavo 5-8 ir I-IV gimn. klasių mokiniai.
Vienas iš tradicinių renginių, kuris buvo rengiamas gegužės 9 d., yra Europos egzaminas. Jame šiais metais dalyvavo gimnazijos 8 klasių ir I-III gimn. klasių mokiniai. Europos egzamino I etape mokiniai privalėjo atsakyti į 20 klausimų apie Europos Sąjungos istoriją, jos plėtrą, institucijas, Europos Sąjungos teikiamas galimybes žmonėms.

Įveikęs 150 konkurentų, Europos egzamino I etapo nugalėtoju tapo IIg klasės mokinys Mantvydas Dargis (mokytojas Lauras Bartninkas). Jis atstovaus gimnazijai Europos egzamino II etape, kuris vyks 2018 m. gegužės 16 d. II etape Mantvydas varžysis su mokiniais iš visos Lietuvos. Tik 25 geriausiai II etape pasirodę mokiniai ir jų mokytojai bus pakviesti į finalinį Europos egzaminą, Vilniuje.
Sveikiname Mantvydą tapus Europos egzamino nugalėtoju gimnazijoje ir linkime jam sėkmės II etape.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)