8 klasių komandos sėkmė istorijos-anglų kalbos orientaciniame žaidime

Sveikiname Kauno “Vyturio” gimnazijos 8 klasių komandą, kurią sudarė 8a klasės mokiniai Martynas Šimkus ir Martas Vobolis ir 8c klasės mokinys Matas Klemantavičius, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių interaktyviame integruotame istorijos – anglų kalbos 7-8 klasių mokinių orientaciniame žaidime „Kauno miesto ištakos“ pelniusią prizinę 3 vietą.
Šiame žaidime iš viso dalyvavo 16 komandų iš 16 Kauno miesto progimnazijų ir gimnazijų. „Vyturio“ komanda pademonstravo puikias istorijos, anglų kalbos ir geografijos žinias ir tapo prizininkais. Žaidimas vyko anglų kalba. Per 45 minutes komandų dalyviai Kauno senamiestyje privalėjo surasti 10 istorinių objektų ir anglų kalba atsakyti į istorinius klausimus apie rastus objektus. Komandą ruošė istorijos mokytojas metodininkas Lauras Bartninkas ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Daiva Visockienė.
Komanda ir ją ruošęs istorijos mokytojas Lauras Bartninkas 2018 m. gegužės 31 d. bus pagerbti Kauno istorinėje Prezidentūroje vyksiančioje istorijos olimpiados, konkursų, viktorinų laureatų pagerbimo šventėje, kurią organizuoja Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

kauno istorija2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)