100 metų - 100 ratų

Gegužės 9 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena "Europą kurkime kartu". Gimnazijos stadione mokiniai dalyvavo bėgime "100 metų-100 ratų", skirtame Lietuvos Valstybės šimtmečiui paminėti. Jo metu kiekvienas mokinys su vėliavėle rankoje bėgo vieną ratą ir po to estafetę perduodavo kitam mokiniui. Ypač aktyviai dalyvavo 5a (auklėtoja V. Paulauskienė), 5c (J.Jurčienė), 6a (V. Kriaučeliūnė), 3a (A. Janulevičienė), 4a (I. Sušinskaitė), 4c (R. Kiselienė). Kadangi dar buvo likę norinčių bėgti mokinių, o ratas buvo likęs tik vienas, tai paskutinįjį 100- ąjį ratą bėgo visi kartu. Renginyje netrūko gerų emocijų, palaikymo šūksnių, geros nuotaikos. Mokiniai, dalyvavę sporto šventėje, džiaugėsi bėgę už Lietuvą, kai kurie net norėjo bėgti po kelis kartus.
Kartu šis bėgimas buvo tarsi atsisveikinimas su senuoju mokyklos stadionu, nes prasideda stadiono rekonstrukcija. Rudenį visi susitiksime jau atnaujintame stadione, kuo labai džiaugiamės.

Kūno kultūros mokytojai

europos begimas2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)