Baigiamasis projekto „Inclusion on the way to Europe“ susitikimas

inclusion logo844x768

2018 m. gegužės 15-18 dienomis mūsų gimnazijoje vyks baigiamasis tarptautinis Erasmus+ projekto „Inclusion on the way to Europe“ partnerių susitikimas. Jo metu gimnazijoje svečiuosis šiame projekte dalyvaujančių šalių koordinatoriai iš Švedijos, Turkijos ir Rumunijos. Vizito metu koordinatoriai įvertins projekto eigą, jo rezultatus bei atliks viso projekto vertinimą. Susitikimo metu bus pasidalinta idėjomis dėl tolimesnio bendradarbiavimo Erasmus+ partnerysčių projektuose bei eTwininng platformoje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)