Europą kuriame kartu

Europos dienos rytą 5a klasė pradėjo protmūšiu apie Europos sąjungą, kurį šauniai pravedė Ig klasės mokinės. Penktokėliai galėjo ne tik praplėsti savo žinias, bet ir smagiai leisti laiką dirbdami grupėse. Po smegenų mankštos turėjome puikią progą praleisti laiką lauke dalyvaudami kūno kultūros mokytojų organizuotose veiklose mokyklose stadione. Pasportavę mokiniai grįžo į klasę, kur galėjo savarankiškai planuoti savo veiklą grupelėse: žaisti stalo žaidimus, piešti, rengti kryžiažodžius apie Europą ar netgi pademonstruoti kūrybiškumą kuriant pačių žaidimus.

Klasės vadovė Vaida Paulauskienė

5a europos2018

Ig klasės mokiniai pravedė 5c klasėje protmūšį "Ką žinai apie Europos Sąjungą?". Penktokai labai džiaugėsi, kad jau nemažai žino, bet dar nemažai ir sužinojo. Viktorinoje "Pažinkime Europą" tikrinosi žinias apie 28 Europos valstybes. Kurdami koliažą "ES kultūros paveldas", ieškojo informacijos apie žymias ES valstybių vietas.

Klasės vadovė Jurgita Jurčienė

5c europos2018

6c klasės mokiniai Europos dieną pradėjo nuo Kauno Senamiesčio. Mokiniai dalyvavo orientavimosi varžybose. Naudodamiesi užduočių aprašymais, užuominomis ieškojo istorinių, geografinių objektų. Suradę, atsakė į užduočių klausimus, nusifotografavo prie jų. Užduotis atlikti sekėsi puikiai ir kūrybingai. Pasivaikščioję po Senamiestį, geros nuotaikos grįžome atgal į gimnaziją.

Klasės vadovė Lina Melionienė

6c europos2018

7d klasės mokiniai netradicinio ugdymo dieną "Europą kurkime kartu" pradėjo simbolinių Europos Sąjungos valstybių vėliavėlių gaminimu, prisiminėme artimiausias kaimynines šalis, šalių sostines bei vėliavų simbolius. Vėliau šios žinios padėjo sėkmingai dalyvauti ES pamokoje bei protų mūšyje. O vikrumas ir ištvermė leido sėkmingai nubėgti savo 100-to ratų bėgimą.
Dieną užbaigėme kūrybiniu keksiukų kepimu, kuriuos puošėme ES šalių vėliavėlėmis. Džiaugiamės gražia bendrystės diena.

7d klasės vadovė Rita Pocienė

7d europos2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)