6d klasės akcija

6d klasės mokiniai inicijavo akciją "Atnešk panaudotą perdirbamą tarą - prisidėk prie naujos knygos įsigijimo".
Mokiniai pagamino dėžę, į kurią visi gimnazijos bendruomenės nariai gali atnešti turimą ar rastą mokyklos teritorijoje perdirbamą tarą. Didelę dėžę rasite bibliotekoje. Surinkta perdirbama tara keliaus į taromatą, o už gautus pinigus bus nupirkta knyga, praturtinsianti mūsų gimnazijos biblioteką.

Per pirmąjį akcijos mėnesį merginos jau surinko 12 eurų. Už šiuos pinigus nupirktos dvi knygos - Tom Flecher "Kalėdozauras" ir Christian Bobin "Džiugė".

Kviečiame visus prisijungti prie vykdomos akcijos.
Būkime pilietiški, protingi ir atsakingi!

6d klasės vadovė E. Bitinienė

tara knyga2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)