Mitybos pamoka su virtuvės šefu Ramūnu Samulėnu

Kauno miesto moksleivių sveikatai palankių patiekalų gaminimo konkursui „Mes - šefai“ mūsų gimnazijos komanda paruošė tris sveikatai palankius patiekalus (pusryčiams, pietums ir vakarienei).
Mūsų pastangos ir domėjimasis sveikatai palankių patiekalų gamyba buvo apdovanotas praktine pamoka su virtuvės šefu Ramūnu Samulėnu.

Taigi, balandžio 26d. mitybos pamokoje Ig gimn. ir 6c kl. mokinių komanda kartu su virtuvės šefu gamino brandintą lašišą su bulvytėmis ir smidrais. Gamybos metu stebėjome ypatingą padažo gaminimą su azoto oksidu, aiškinomės Ghi sviesto privalumus bei aptarėme sveikos mitybos mitus.

Dėkojame šefui Ramūnui už įdomiai, įtraukiančiai ir įkvepiančiai praleistą laiką virtuvėje.

Technologijų mokytoja Rita Pocienė

nuotr sefas

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)