Kauno apskrities merginų futbolo finalinėse varžybose - antroji vieta!

Kovo 29 dieną mūsų gimnazijoje vyko Kauno apskrities mokyklų merginų futbolo "Ladygolo" finalinės varžybos, kuriose Kauno miestui atstovavo mūsų gimnazijos komanda. Merginos 1:0 nugalėjo Kėdainių r. Šėtos gimnaziją, 1:0 Prienų r. Stakliškių gimnaziją ir pateko į didįjį finalą. Kovoje dėl čempionių vardo teko pripažinti svečių iš Vilkijos gimnazijos pranašumą.

Mūsų gimnazijos merginų futbolo komanda: Areškevičiūtė Karina Ig, Vaidelytė Laurita 8c, Jankauskaitė Ugnė 8c, Pankratovaitė Ieva 8c, Saladžiūtė Karina 8d, Reinikovaitė Deimantė 8d, Bikulčytė Kamilė 7a, Drulytė Rusnė 7c, Žulytė Iveta 7c. Sveikiname merginas su aukštu laimėjimu.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

ladygolas 2v

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)