Lietuvos vėliavos pakėlimo šventė

Kauno "Vyturio" gimnazija Lietuvos 100-metį pasitinka iškeldama valstybės vėliavą ant gimnazijos pastato.

Vasario 7 dieną visa mokyklos bendruomenė spaudžiant nedideliam šaltukui susirinko mokyklos kieme dalyvauti akcijoje "Keliu vėliavą".  Trispalve atributika pasipuošę mokiniai, mokytojai, administracija, ūkio darbuotojai, kylant vėliavai aukštyn, linksmai nusiteikę giedojo Lietuvos himną. Vėliavos kėlimo akcijoje dalyvavo LRT filmavimo grupė.

Šauniai įsijungėme į LRT inicijuotą ir Prezidentės palaikomą akciją #KeliuVėliavą - mūsų vėliava plevėsuoja net per tris aukštus ir matoma visiems pro šalį važiuojantiems kauniečiams!

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

Fotografavo Nerija Burneikaitė, Ig kl.

Norėdami peržiūrėti albumo nuotraukas, spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio.

100mecio veliava

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)