Literatūrinė kelionė "Nuo auksinio rudens iki pasakiškų Kalėdų"

Rusų klasiko Aleksandro Puškino literatūrinis palikimas lydėjo mūsų rusų kalbos grupę nuo „Licėjaus dienos“ A. Puškino gimnazijoje iki XVII Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkurso „MANO ALEKSANDRAS PUŠKINAS“, kuriame tapome laureatais.

Nominacijos:

• Fotografijos koliažas „A. Puškino licėjus ir dabartinė mokykla“, laureatėmis tapo III gimn. klasės mokinės Jankauskaitė Austėja, Kalniūtė Deimantė, Magylaitė Kamilė.
  • Diplomai už rašinį įteikti Paulauskaitei Viktorijai, Krylovai Vitalijai.

Nuoširdžiai sveikiname moksleives ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės!

Rusų kalbos mokytoja Natalija Žuravliova

rusu2018