Gimnazija - konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ laureatė!

Kauno m. Savivaldybės didžiojoje salėje įvyko mokyklų aplinkos puošimo konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“ aptarimas ir laureatų apdovanojimas. MŪSŲ GIMNAZIJA, pasipuošusi vandenyno pasaulio akcentais ir sukūrusi jaukią ir netikėtą kalėdinę nuotaiką, TAPO ŠIO KONKURSO LAUREATE! Džiaugiamės apdovanojimu ir dėkojame visai mokyklos bendruomenei, padėjusiai įgyvendinti dailės ir technologijų mokytojų šventinio gimnazijos puošimo sumanymą.
Sveikiname mokinius, originaliomis kalėdinėmis kompozicijomis nustebinusius ne tik draugus, mokytojus, bet ir vertinimo komisijos narius.

Sveikiname kalėdinių kompozicijų laureatus:

• Viktoriją Ardišauskaitę, III gimn. kl., už kompoziciją „Iš močiutės skrynios“.
  • Kantvilę Balvočiūtę, III gimn. kl., už kompoziciją „Miško dvasia“.
  • Joną Statkevičių, 7d kl., už kompoziciją „Raštuota eglutė“
  • Justę Gapšytę, Laurą Staniulytę, 7d kl., už kompoziciją „Auksinės Kalėdos“

Dailės ir technologijų MG pirmininkė Jurgita Stravinskienė

dipl kaledos1