Nuo šv. Martyno iki Trijų Karalių

Šv. Martyno dienai skirtomis Šv. mišiomis Jėzuitų bažnyčioje ir eisena su žibintais senamiesčio gatvelėmis prasidėjo šventiniai renginiai, kuriuose dalyvavo ir vokiečių kalbą besimokantys mūsų gimnazijos mokiniai. Jie deklamavo eiles, dainavo, inscenizavo vokiečių kalba, o jiems noriai talkino savanorė Paulina Schulz iš Vokietijos. Jaunoji pagalbininkė supažindino mūsų mokinius su žiemos švenčių papročiais ir tradicijomis jos šalyje, aktyviai įsitraukė į šventinę programą, kurios metu ji grojo ukulėle, dainavo vokiškas dainas, o mūsų mokiniai galėjo ne tik pamatyti, išgirsti, bet ir patys tarti vokišką šventinį žodį.

Vokiečių kalbos mokytoja Danguolė Balvočienė

vokieciu2017