Gabių mokinių pagerbimo šventė Kauno Rotušėje

2017 m. gruodžio 5 d. Kauno Rotušėje „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvavo gabių mokinių, pasiekusių puikių rezultatų tarptautiniuose konkursuose, šventėje. Pianistės Meda Motiejūnaitė, Vesta Rybakovaitė, Kamilė Vonžodaitė ir akordeonistai Dominykas Zubrickas, Bernardas Švarplys 2017 metais pelnė aukščiausius įvertinimus net keliuose tarptautiniuose konkursuose. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis laureatams ir jų mokytojoms Aušrai Banaitienei, Aldonai Didžiulytei, Redai Labanauskienei, Dianai Balčiūnienei įteikė padėkos raštus ir Pegaso knygyno dovanų čekius.

Muzikos mokytoja ekspertė A.Didžiulytė

rotuse1

rotuse2

rotuse3