Dovana bibliotekai

Ilgametis mūsų gimnazijos draugas "Pienų Goralis" Janas Gondekas iš Slovakijos Pieninų regiono atsiliepė į Lietuvos Prezidentės paskelbtą akciją "Knygų Kalėdos". Mūsų gimnazijai Janas dovanoja savo išleistą knygą "Pieniny s Goralom" (Pieninai su Goraliu). Knygoje pasakojama tiek Jano šeimos istorija, tiek pristatomas vienas gražiausių Slovakijos regionų - Pieninų nacionalinis parkas. Knyga išleista slovakų, lenkų ir anglų kalbomis.

Biologijos mokytojas Dainius Statkevičius

knyga pienu