Vyturiečiai pradėjo advento popietes Kauno rotušėje

Simboliška, kad įžiebus pagrindinę Kauno miesto eglutę, Kauno rotušėje prasidėjo advento popiečių renginiai „Atrask Kalėdų stebuklą“. Gruodžio 3 d. advento popiečių ciklą pradėjo Kauno "Vyturio" gimnazijos meniniai kolektyvai.

127 jaunieji atlikėjai į koncertą Kauno rotušės Baltojoje salėje sukvietė daugiau nei 350 žiūrovų. Koncerte dalyvavo gimnazijos mišrus choras "Vyturys" (vadovė R. Burinskienė), jaunių choras (vadovas S. Selemenavičius), jaunučių choras (vadovė V. Belevičiūtė) ir folklorinis ansamblis "Lygutė" (vadovė R. Fluturienė). Daugiau nei valandą trukusią kolektyvų meninę programą vainikavo Kalėdų senelio pasirodymas, saldžių kalėdinių dovanų dalybos.

Nuoširdžiai dėkojame jauniesiems atlikėjams, jų mokytojams, tėveliams už puikią programą ir linkime, kad šv. Kalėdų laukimas kiekvieniems namams dovanotų tarpusavio meilę, supratimą, sveikatą, laimę ir sėkmę!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

Apie renginį taip pat skaitykite Kauno muziejaus svetainėje >>.

adventas 2017