Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Žmogus be namų. Kam tai rūpi?

Informacija

caritas plakatas

Šie žodžiai pasitiko mus pravėrus Carito „Ateik ir sušilk“ dienos centro duris. Mums rūpi! Taip pasakė „Vyturiukai“, 8d klasės mokiniai, kurie netradicinę ugdymo dieną skyrė padėti benamystę išgyvenantiems žmonėms.
Partizanų gatvėje įsikūręs dienos centras - valgykla kas dieną sulaukia apie 300 benamių ar skurdžiai gyvenančių žmonių iš viso miesto, kurie čia užsuka praleisti laiką, pabendrauti, pavalgyti šilto maisto ar tiesiog sušilti. Šiame dienos centre savanorių pagalba yra būtina, todėl centro darbuotojai atviromis širdimis pasitiko būrį gimnazistų. Mokiniai noriai ir atsakingai vykdė jiems paskirtas veiklas: padėjo valyti dienos centro valgyklos ir virtuvės patalpas, gamino iš medžio kryželius, rūšiavo knygas, paaukotus žmonių rūbus, gamino advento kalendorių ir net tvarkė administracijos dokumentus. Carito darbuotojai labai džiaugėsi mokinių darbu ir geranoriškumu. Gera daryti gera!

Kviečiame atverti savo širdis geriems darbams, prisijungiant prie Caritas organizuojamos veiklos. Daugiau informacijos apie šį dienos centrą „Ateik ir sušilk“ rasite facebook paskyroje: https://www.facebook.com/caritas.dc.partizanu5/

Gerumo nebus per daug! Prasmingo artėjančio Advento laiko!

Tikybos mokytoja, 8d klasės auklėtoja, V. Petrulienė

caritas 8d

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.