Žmogus be namų. Kam tai rūpi?

caritas plakatas

Šie žodžiai pasitiko mus pravėrus Carito „Ateik ir sušilk“ dienos centro duris. Mums rūpi! Taip pasakė „Vyturiukai“, 8d klasės mokiniai, kurie netradicinę ugdymo dieną skyrė padėti benamystę išgyvenantiems žmonėms.
Partizanų gatvėje įsikūręs dienos centras - valgykla kas dieną sulaukia apie 300 benamių ar skurdžiai gyvenančių žmonių iš viso miesto, kurie čia užsuka praleisti laiką, pabendrauti, pavalgyti šilto maisto ar tiesiog sušilti. Šiame dienos centre savanorių pagalba yra būtina, todėl centro darbuotojai atviromis širdimis pasitiko būrį gimnazistų. Mokiniai noriai ir atsakingai vykdė jiems paskirtas veiklas: padėjo valyti dienos centro valgyklos ir virtuvės patalpas, gamino iš medžio kryželius, rūšiavo knygas, paaukotus žmonių rūbus, gamino advento kalendorių ir net tvarkė administracijos dokumentus. Carito darbuotojai labai džiaugėsi mokinių darbu ir geranoriškumu. Gera daryti gera!

Kviečiame atverti savo širdis geriems darbams, prisijungiant prie Caritas organizuojamos veiklos. Daugiau informacijos apie šį dienos centrą „Ateik ir sušilk“ rasite facebook paskyroje: https://www.facebook.com/caritas.dc.partizanu5/

Gerumo nebus per daug! Prasmingo artėjančio Advento laiko!

Tikybos mokytoja, 8d klasės auklėtoja, V. Petrulienė

caritas 8d

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)