Savanorės Hanna ir Paulina pas pradinukus

Šiais mokslo metais ir vėl turime dvi šaunias savanores iš Vokietijos ir Ukrainos. Paulina Schulz ir Hanna Kornilenko savanoriaus mūsų gimnazijoje pusę metų. Jos atvyko į Lietuvą per savanoriškos veiklos organizaciją "A.C Patria".

savanores1 collage

Savanorės pristato savo šalių kultūrą pradinėje mokykloje. Jos taip pat padeda mokiniams ruošti anglų kalbos namų darbus.

savanores2 collage

Savanorė Paulina tris kartus per savaitę po pamokų moko pradinukus anglų ir vokiečių kalbų.

savanores3 collage

Paulinos Schulz tutorė, anglų kalbos mokytoja Greta Kukenienė