Kompiuterinio monopolio turnyro rezultatai

monopolio pav

Charles Darrow po 1929 m. Wall Street‘o didžiosios griūties neteko darbo. Turėdamas daugiau laisvo laiko nei įprastai, jis sukūrė stalo žaidimą, kuris vėliau tapo ir vis dar liko vienu populiariausių ekonominių stalo žaidimų visame pasaulyje.

Lapkričio 23d., ketvirtadienį, 13.00 val. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko renginys, skirtas Tarptautinei verslumo savaitei paminėti — „Kompiuterinis monopolio turnyras 2017“. Renginyje dalyvavo 109 mokiniai iš I-II gimn. klasių. Dalyviai susirinko iš 15 Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų: Kauno „Saulės“ gimnazija, Kovo 11-osios gimnazija, Kauno „Vyturio“ gimnazija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, Kauno „Santaros gimnazija, Kauno J. Jablonskio gimnazija, Kauno „Aušros“ gimnazija, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Veršvų gimnazija, VDU „Rasos“ gimnazija, KTU, LSMU, Kauno Rokų gimnazija.

Džiaugiamės renginiu ir sveikiname Paulių Mikėną, IIB gimn. kl. mokinį, kuris iš 109 moksleivių užėmė 9 vietą.  Dėkojame dalyviams Vitalijui Volianskiui IIB, Kajetonui Jankauskui IIB, Vidui Kralikauskui IIC, Nojui Bairakui IIC, Justinui Gimžauskui IIC.

Rezultatų nuoroda: https://drive.google.com/open?id=1eTkx0zHAvajm0qIN9SKG5VMFRzQPweT_

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

Norėdami peržiūrėti albumo nuotraukas, spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio.

monopolis2017